.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

Share
 

 Grupy

Go down 
AutorWiadomość
James
Osa - Dożywocie
James

Liczba postów : 91
Join date : 19/01/2014

Grupy Empty
PisanieTemat: Grupy   Grupy EmptyCzw Sty 23, 2014 5:27 am

Grupy Wpy9


OsyNajgroźniejsi więźniowie w Delfinie, zamieszkujący Czerwony Blok. Dysponują ogromną siłą i brakiem jakiejkolwiek moralności. Dostali dożywocie lub karę śmierci. Gwałciciele, seryjni mordercy, pedofile oraz inni socjopaci. Bezlitośni, bezwzględni. Przeważnie nie mają okazji, by pokazać się innym, gdyż większość czasu spędzają w celach, w których osadzeni zostali po dwóch. Nazwa dla skazańców wzięła się od koloru ich uniformu (ognisto pomarańczowy) oraz dominującej agresji na bloku czerwonym.


WięźniowieOsoby skazane za przestępstwa takie jak znęcanie się, morderstwo, pobicie ze szczególnym okrucieństwem bądź inne podobne. Wyroki wahają się od 10 lat do 40 lat pozbawienia wolności. Są szarą masą JUK25/6. Różni jak zwyczajni obywatele kraju. Wśród nich znajdziemy i handlarzy więziennych, i hazardzistów, a nawet prostytutki. Mają trochę luźniejsze zasady, ale i bardziej wypchany harmonogram.


Nadzorcy


Pilnują całego Delfina. Silni, postawni, typowi Rosjanie. Mają wystarczającą motywację, by wykonywać swoją pracę bez brania urlopów tak często jak to tylko możliwe. Przeważnie na urlop posyła ich lekarz więzienny lub psycholog. Łamią zasady Delfina, ale żaden więzień nie ma czelności na nich naskarżyć - za to rzucą się na niego inni więźniowie, gdyż bez nadzorców nie byłoby papierosów, ani innych dóbr zakazanych w zakładzie karnym. Kontrolują więzienie, a ich kontroluje tylko Główny Nadzorca i Dyrektor.


Odgórni


Zazwyczaj nie mają styczności z więźniami. Są to zarządcy biurowi. Przez więźniów zostali okrzyknięci Apaczami - od indiańskiego plemienia. Pracują jak normalni ludzie z roboty papierkowej - od 9 do 17. Udają najczęściej obojętnych, nie zaglądają za róg administracyjnego, cieszą się, że są odgrodzeni od więźniów. Praca nie wiąże ich z Delfinem, a raczej z prokuraturą, sądami i więziennictwem od strony papierkowej.

PracownicyTak zwani zwykli, szarzy obywatele. Zapewniają warunki do życia dla więźniów i ich pozostałych pracowników. Lekarze, kucharze, terapeuci, psychologowie, pomocnicy, sprzątacze. Zwykli ludzie, zwykłe stanowiska, ale nieco niezwykła praca i miejsce jej wykonywania.


Specjalni

Jeżeli czegoś nie zawarliśmy w poprzednich punktach, to umieść to w tej grupie. Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Pamiętaj jednak, że gramy tylko ludźmi. Najważniejsze posady będą tutaj zamieszczane, a gracz otrzyma rangę.

_______________________~*~_______________________

GRANICA WIEKU POSTACI, PRZYNALEŻNEJ DO GRUPY:

Więźniowie: Od 20 lat.
Osy: Od 22 lat.
Nadzorcy: Od 27 lat. Odbyte specjalne szkolenie policyjne i psychologiczne lub zdobyte doświadczenie w zawodzie policji, wojska lub podobnego.
Odgórni:
- Dyrektor: Od 34 lat. - zajęte
- Vice Dyrektor: Od 30 lat.
- Sekretarz: Od 26 lat.
- Zarząd "Czarnego Delfina": Od 30 lat.
Pracownicy:
- Kucharz: Od 20. Najlepiej jeżeli posiada ukończoną jakąś szkołę gastronomiczną.
- Pomocnik kucharza: Od 19 lat.
- Ekipa Sprzątająca: Od 19 lat.
- Lekarz: Od 29 lat. Posiadający doświadczenie w zawodzie i ukończone szkoły wyższe.
- Psycholog: Od 27 lat. Posiadający doświadczenie w zawodzie i ukończone szkoły wyższe.
- Terapeuta grup: Od 27 lat. Posiadający doświadczenie w zawodzie i ukończone szkoły wyższe.


Theme

And I'm going straight to hell
And I've got a lot of friends there
And if I see that bitch in hell
I'm gonna shoot him in the head again
Cause I wanna see him die

Over and Over and Over and
Over and Over and Over and
Over and Over ...

Powrót do góry Go down
http://czarnydelfin.forumpl.net
 
Grupy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kodeks Kotów / informacje obowiązkowe / -
Skocz do: