.
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  ZalogujZaloguj  RejestracjaRejestracja  

Share
 

 Maksimilian Ivanov

Go down 
AutorWiadomość
Maksimilian
Blok Więźniów - Przełożony
Maksimilian

Liczba postów : 1
Join date : 01/02/2014

Maksimilian Ivanov Empty
PisanieTemat: Maksimilian Ivanov   Maksimilian Ivanov EmptySob Lut 01, 2014 2:24 pm

Imię i Nazwisko: Maksimilian Robert Ivanov.
Ksywa:  Maks - skrót od imienia.
Wiek: 35 lat.
Typ: Seme.
Grupa: Nadzorca.
Ranga: Przełożony bloku więźniów.
Wygląd: Wzrost mężczyzny sięga do 190cm. Można wręcz stwierdzić, że jest dość wysoki. Samą postawą wzbudzać może wrażenie urodzonego przywódcy. Sylwetka dobrze zbudowana, uwidaczniająca bardzo dobrze rysy mięśni będące wynikiem lat ćwiczeń i treningów. Tak zwany kaloryferek na jego brzuchu dobrze widać. Włosy krótkie przysłaniające uszy w kolorze ciemnego brązu. Oczy piwne, często ukazujące powagę, chłód i obojętność. Niemal brak emocji. Niczym i nikim się nie przejmuje. Waga zgodna z jego wzrostem. Bladoróżowe usta i delikatne rysy twarzy. Najprawdopodobniej uroki urodzenia się i pochodzenia z Syberii. Przyzwyczajony jest do chłodnego klimatu, ciepłym jednak też nie pogardzi. Unika słońca i nie znosi się opalać.
Posiada blizny na ciele, które zafundował mu kolega z pracy, a później kochanek i partner - Uri. Najdłuższa blizna znajduje się na plecach wzdłuż kręgosłupa. Kolejna na prawym pośladku. Obie były cięte nożem.
Krótka biografia Początki jego pracy po osiągnięciu pełnoletniego wieku, zaczęły się w wojsku. Tam przez dziesięć lat pracował, ćwiczył i trenował awansując do stopnia kapitana. W trakcie zbierania swoich doświadczeń, odkrył w sobie pociąg do mężczyzn. Sam z doświadczenia nauczył się jak do nich podchodzić, dzięki czemu udawało mu się osiągnąć to czego chciał. Zaliczył pięciu, przy trzech ostatnich wymuszając groźby i zmuszając do milczenia. Miał wrogów i przyjaciół. Niestety za okazywanie groźby swoim kolegom dostał naganę i ostrzeżenie od przełożonego, który chyba nie tolerował homoseksualnych zachowań. Od tego czasu Maks rozważał odejście i poszukanie innej pracy. Szybko jego myśli zostały wysłuchane, kiedy jeden z poruczników, z którym był zaprzyjaźniony, opowiedział mu o więzieniu Czarnym Delfinie, w którym pracuje jego przyjaciel. Uważał, że to miejsce może być idealne dla Ivanova. Przez trzy dni chłopak rozważał ofertę, aż w końcu udał się w owe miejsce składając dokumenty. Ku jego zdziwieniu przyjęto go od razu na stanowisko nadzorcy. Odszedł więc z wojska i przeniósł się właśnie tam. Już jako początkujący zyskał szacunek wśród pozostałych nadzorców a także kilku więźniów. U wielu zaś może też i strach.
Jego pobyt w więzieniu, przyniósł mu dużo zmian w życiu, których nigdy by się nie spodziewał. To wina człowieka, którego poznał w pracy a co więcej, współpracował z nim przez parę lat. Zakochał i nawet życia bez jego osoby sobie nie wyobrażał. Był jednak jeden przypadek długiego zniknięcia Uriego, które mocno odbiło się na Maksie. Skutkowało to nałogowym piciem alkoholu. Kiedy jego partner powrócił i dowiedział o problemach, do których Maks przyznał się osobiście, nie odbyło się bez przymusowej terapii odwykowej. Poskutkowało na tyle, że Maks wytrzeźwiał do takiego stopnia, by nie sięgać nawet po kieliszek alkoholu. Obecnie pracuje sumiennie, otrzymawszy nawet awans na przełożonego bloku więźniów.
Charakter: Z wyglądu wydaje się on być człowiekiem spokoju, cierpliwości, pewności siebie i odwagi. Wewnątrz drzemie w nim dużo więcej cech niż te co ujrzeć można z zewnątrz. Jest to człowiek posiadający surowe zasady, szczególnie w stosunku do osób mu się nie podobający bądź nieposłusznych. Dotyczy to bardziej więźniów. Ogółem jest towarzyski, lubi się zabawiać i oczywiście początki swe ukazał w wojsku. Kobiety go nigdy nie kręciły i jakoś się nie chwalił tym faktem. Także nieliczni wiedzą o jego orientacji.
Jego dobra strona to noszenie pomocy potrzebującym, jak to w większości mają wojskowi. Podejmując się pracy w więzieniu Czarnego Delfina, także staje w obronie słabszych a surowo karze tych silniejszych. Lecz "podziękowanie", czy raczej odwdzięczenie się za pomoc, przyjmuje czasami w naturze. Tak samo w postaci zapłaty "coś za coś", jeśli ktoś chce by mu załatwił jakąś rzecz.
Uśmiechnie się, kiedy tego chce. Samotność to jego partnerka. Nigdy nie był zakochany i trzeba mu wybaczyć, ale nie poznał tego uczucia. Ani ze strony kobiety, której i tak nie miał, ani mężczyzny mimo iż pięciu zaliczył w wojsku. Cechy jakie można mu jeszcze narzucić to opanowanie w niemal każdej sytuacji, dokładność, odpowiedzialność, przywództwo. Kiedy bierze go na gniew, nie oszczędza sił ani nie dyskutuje tylko od razu przechodzi do czynów, jeśli uważa iż powiedział wszystko co druga osoba wiedzieć powinna i się podporządkować albo przyznać mu rację. Nie zawsze może ją mieć, ale by go do czegoś przekonać, potrzeba tyle dowodów, ile uzna iż mu wystarczy.
Zmiana w jego zachowaniu nastąpiła w momencie poczucia smaku ust i miłości do jednej osoby, jaką okazał się być kolega z pracy. Nowy nadzorca, który mu podlegał przez jakiś czas i z którym dzielili wspólnie biuro. Sprawiło to, że Maks złagodniał i co więcej, przestał wykorzystywać więźniów seksualnie. Można by rzec, że "poświęcił się" dla dobra swojego związku z Urim.
Dodatkowe info:
 • Sierota. Ma tylko o trzy lata młodszą siostrę - Sofyę (Mężatka, posiada dwójkę dzieci. Jej mąż Adam Vasilev pracuje jako lekarz w szpitalu. Dzieciaki: Igor i Tamara.). Rodzice jego zginęli w niespodziewanym zamachu, kiedy miał ledwo sześć lat. Życie bywa okrutne. Wychowywał się z siostrą w sierocińcu.
 • Pali papierosy.
 • Kiedyś pił kiedy miał na to okazje. Przestał pić po odwyku, kiedy popadł w nałóg przez własne problemy miłosne.
 • Pracował w wojsku awansując najwyżej do kapitana.
 • Bardzo dobrze posługuje się bronią palną krótką (np. pistolety) i długą (np. karabiny).
 • Bardzo dobrze posługuje się także bronią białą typu katana i rapier.
 • Posiada znajomość trzech języków: rosyjski (ojczysty), angielski i niemiecki.
 • Zna kilka sztuk walk związanych z obroną i atakiem.
 • Uwielbia znęcać się nad więźniami w sposób sadystyczny. Szczególnie w taki sposób karze tych, co są nieposłuszni.
 • Jako dodatkową broń posiada bicz, który nosi przy sobie przypięty do paska z kaburą.
 • Gotowanie wychodzi mu kiepsko. A pieczenie ciast to już w ogóle. Zrobić sobie kanapkę potrafi czy coś podgrzać. Zatem jeśli ktoś chce mieć kuchnię w jednym kawałku i czystą, lepiej go do niej nie wpuszczać i kazać czegoś przygotować do jedzenia.
 • Leworęczny.
 • Posiada blizny na ciele, które zafundował mu kolega z pracy - Uri. Najdłuższa blizna znajduje się na plecach wzdłuż kręgosłupa. Kolejna na prawym pośladku. Obie były cięte nożem.

Multikonta: Brak.


Riot!


Ostatnio zmieniony przez Maksimilian dnia Nie Lut 02, 2014 11:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Red
Osa - Dożywocie
Red

Liczba postów : 18
Join date : 20/01/2014

Maksimilian Ivanov Empty
PisanieTemat: Re: Maksimilian Ivanov   Maksimilian Ivanov EmptySob Lut 01, 2014 4:03 pm

A K C E P T
Powrót do góry Go down
 
Maksimilian Ivanov
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Organizacja :: Kartoteka / informacje o postaciach /-
Skocz do: